Tuliszków: Memoriał im. Jigoro Kano w Poznaniu

Judo Tuliszków

Memoriał im. Jigoro Kano w Poznaniu, to turniej organizowany cyklicznie który po raz kolejny zgromadził zawodników Judo z całej Polski oraz ekip zagranicznych. Turniej organizowany był dla kategorii wiekowych U11, U13, U15 i U18, zgromadził ok. 800 zawodników.

Tuliszkowska sekcja judo wystawiła do turnieju trójkę zawodników w kategorii wiekowej U18, a byli to: Julia Kocimska, Klaudia Tomaszewska i Wiktoria Drożak, wszystkie zawodniczki startowały w kategorii wagowej -52 kg. Pierwsze walki zakończyły się wygranymi, kolejne walki to półfinały w której spotkały się Klaudia Tomaszewska i Wiktoria Drożak oraz Julia z zawodniczką z Bytomia, po końcowych wynikach Klaudia Tomaszewska walczyła w finale a Julia i Wiktoria walczyły o brązowy medal, efekt końcowy to srebrny medal Klaudia Tomaszewskiej i brązowe medale JuliI Kocimskiej i Wiktorii Drożak.

Wyjazd wspierał sponsor klubu firma IzoSerwis oraz Burmistrz GiM w Tuliszkowie.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej „Ukochan...
„Opowieść pewnej ulicy…”, czyli nowe skrzydło w tu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.