Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów

Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów

W ubiegły weekend zawodnicy tuliszkowskiej sekcji Judo, Julia Kocimska i Jan Antoniewicz startowali w Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta w Sochaczewie. Impreza organizowana przez Polski Związek Judo, Miasto Sochaczew i Orkan Judo Sochaczew.

Sobotni turniej zgromadził na hali sportowej przy szkole podstawowej nr 6 zawodników z całej Polski oraz Europy. Najlepszy start w imprezie zaliczyła Julia Kocimska która zdobyła brązowy medal wygrywając w bloku finałowym z zawodniczką z Katowic, Jan Antoniewicz w pierwszej walce szybko uporał się z zawodnikiem z Warszawy lecz w kolejnych walkach przegrał kończąc walki w repasażach ostatecznie zajmując punktowane 7 miejsce.

Impreza zaliczana była do rankingu Polskiego Związku Judo. Medaliści Pucharu otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Krzysztof Roman, Burmistrz UGiM w Tuliszkowie oraz p. Radosław Andrzejewski, firma InstalTrans – Andrzejewscy za co serdecznie dziękujemy.

Prezes klubu
- Michał Gaj
 
Elektroniczne protokoły z kontroli kominiarskiej
Przedszkole nr 8 obchodzi Ogólnopolski Dzień Przed...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.