Tuliszków: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo

Turniej w Kątach Wrocławskich

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie 23 września w Kątach Wrocławskich k/ Wrocławia wziął udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Judo a od tego roku tym samym są to eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików w którym brały udział cztery województwa; Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie i Opolskie.

Warunkiem awansu do finałów Mistrzostw Polski było zmieszczenie się wśród dziewcząt w pierwszej szóstce każdej kategorii wagowej a wśród chłopców w ósemce.

Trener Michał Gaj wystawił do rywalizacji pięcioro zawodników, a byli to: Natalia Poprawska, Paula Markiewicz, Katarzyna Konieczka, Jan Antoniewicz i Norbert Tomaszewski. Stawka każdej walki dla zawodników była większa niż w innych turniejach bowiem każda przegrana oddalała zawodnika od awansu, mimo większej presji zawodnicy tuliszkowskiej sekcji Judo poradzili sobie i spełnili warunki wracając do Tuliszkowa z dobrymi wynikami. Gratulujemy zawodnikom awansu i trzymamy kciuki za dobry występ w finałach Mistrzostw Polski.

Wyniki:
Natalia Poprawska – 2 miejsce
Paula Markiewicz – 2 miejsce
Norbert Tomaszewski – 3 miejsce
Katarzyna Konieczka – 5 miejsce
Jan Antoniewicz – 5 miejsce

Wyjazd wspierał p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Grzegorz Ciesielski, Burmistrz GiM w Tuliszkowie za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Brudzew: Tragiczny wypadek w Brudzyniu. Nie żyje p...
ZSR CKP zmieni polską motoryzację ?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 23 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.