Wideo: Mistrzyni Aneta Szczepańska zawitała do Tuliszkowa

Aneta Szczepańska w Tuliszkowie

Ciężka praca, miłość do sportu oraz talent mogą sprawić, że osiągnie się sukces. O tym, jak być mistrzem i pokonać własne słabości, opowiedziała dzieciom i młodzieży znana wszystkim Aneta Szczepańska. Inicjatorem spotkania był trener judo Michał Gaj.

Miłośnicy judo z Tuliszkowa mieli okazję nauczyć się wiele od Anety Szczepańskiej, która poprowadziła trening 17 sierpnia.

Aneta Szczepańska to srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, srebrna medalistka Mistrzostw Europy oraz brązowa medalistka Mistrzostw Świata. Jak powiedziała trenuje od około 11 lat, a zmagania zaczynała będąc w przedszkolu. Na sukces musiała wiele pracować, a droga nie zawsze usłana była różami.

-Trzeba kochać to, co się robi. Jeżeli lubimy to, co robimy, kochamy ten sport i przychodzimy na zajęcia sukces jest bliższy. Wtedy ciężkie treningi i przeciwności losu czy też porażki człowiek łatwiej znosi. Wyrzeczeń jest dużo. W grupie seniorów trzeba podporządkować całe życie pod sport i jeżeli postawimy wszystko na jedną kartę możemy odnieść sukces- mówiła.

Zawodnicy z UKS Judo Tuliszków oraz wszyscy miłośnicy sportu mieli okazję trenować z gościem i poznać przydatną w walce technikę. Zarówno dzieci, jak i młodzież ciężko pracowali podczas wczorajszego spotkania, kiedy to Aneta Szczepańska wyraziła nadzieję, że wśród trenujących znajdzie się przyszły mistrz olimpijski

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

 
Wideo: Kolorowo, smacznie i muzycznie- czyli Dożyn...
Turkowianie pamiętają o ofiarach epidemii

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.