Tuliszków: Obóz sportowo-rekreacyjny w Murzasichle

Obóz sportowo-rekreacyjny w Murzasichle

W dniach 19-26 lipca 2019 Uczniowski Klub Sportowy ,,Judo’’ w Tuliszkowie wraz z dziećmi z Gminy i Miasta Tuliszków przebywał na obozie sportowo-rekreacyjnym w miejscowości Murzasichle k/ Zakopanego. Wspaniałe widoki panoramy Tatr, świeże powietrze oraz wiele innych atrakcji czekało na zawodników sekcji.

Jak każdego roku organizowany był bardzo atrakcyjny, napięty program, który spowodował, iż dzieci nie nudziły się. Podczas pobytu w górach 45 osobowa grupa dzieci miały okazję zwiedzać Zakopane, Wielką Krokiew, Kraków i Murzasichle. Każdego dnia odbywały się zajęcia sportowe jak i poranny rozruch, a w drugiej części dnia odbywały się wycieczki bądź inne atrakcje. Największymi atrakcjami na obozie były wędrówki górskie między innymi na Polane Rusinową, gdzie uczestnicy mogli podziwiać panorame Tatr Wysokich i Dolinę Kościelską. Ponadto dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności w parku linowym i poznać historie, tradycje oraz zwyczaje miejscowości Murzasichle. Odbyły się również zajęcia plastyczne, spacery po pobliskich miejscowościach oraz zajęcia w terenie. Dodatkowym plusem obozu było to, iż dzieci spędziły go bez telefonów, tabletów i komputerów.

Pobyt w górach zapewne był wspaniałą przygodą dla dzieci i myślę, że będą wracać do miłych wspomnień podczas obozu.

Wyjazd wspierany był przez; IzoSerwis – Jakub Kowalczyk i Burmistrza GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztofa Romana, dzięki pomocy dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie i zdrowo oraz dzięki ich pomocy koszty obozu dla dzieci były niskie.

Zapraszamy od sierpnia na kolejna edycję ,,Wakacji z Judo’’ w programie zajęć znajdują się zajęcia sportowe, Trening z Mistrzem Judoi wyjazd do parku trampolin GoJump we Wrocłąwiu. Zajęcia sportowe są bezpłatne.

Trener sekcji
– Michał Gaj

Dobra: Artyści zagościli do DPS w Skęczniewie
Tuliszków: Burmistrz zażartował z rady? Sesja nadz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.