Tuliszków: Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików już w niedzielę

Turniej Judo w Tuliszkowie

Już 31 marca (niedziela) odbędzie się VIII Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików. Organizatorami imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy ,,Judo”, Okręgowy Związek Judo w Poznaniu i Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie.

Zapraszamy na halę sportową w Tuliszkowie, od 10.00 rozpoczną się walki dzieci najmłodszych a o godzinie 11.00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie. Ogólnopolski turniej judo odbędzie się dla kategorii wiekowych: młodzik, dzieci starsze, dzieci młodsze i dzieci najmłodsze. W dwóch pierwszych kategoriach turniej zaliczany jest do rankingu Okręgowego Związku Judo.

Udział w turnieju potwierdziło ok. 25 klubów z całej Polski w tym zawodnicy dwukrotnego Mistrza Świata w Judo Rafała Kubackiego i srebrnej medalistki Olimpijskiej Anety Szczepańskiej!

Zapraszamy wszystkich do kibicowania oraz wspierania młodych sportowców.

Emocji zapewne tego dnia nie zabraknie, nie może Ciebie tam zabraknąć!

Przyjdź i kibicuj!

„Kuchnia – Studio Roku 2019”- tylko Drawer! Głosuj...
Tuliszków: Dwa samochody osobowe zderzyły się w Wy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 14 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.