Tuliszków: Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików w Kaczorach

Obraz1

9 lutego Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w Kaczorach k/ Piły. Impreza zgromadziła ponad 300 zawodników gdzie rywalizowano w kategoriach wiekowych U10, U12,14 i U16.

Do Kaczor wyruszyło 7 tuliszkowskich zawodników judo, a w tym; Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Łucja Pawlicka, Maria Pakulska, Klaudia Tomaszewska i Jan Antoniewicz.
Zawodnicy stanęli na wysokości zadania i osiągnęli dobre wyniki, jak zaznacza trener sekcji, były to dobre wyniki w dobrym stylu. Jest to drugi turniej judoków po okresie przygotowawczym który potwierdza dobre przygotowanie zawodników do sezonu.

Zawodnicy na podium w U14 otrzymali medale i dyplomy,a w U16 puchary i dyplomy. Turniej zaliczany był do rankingu województwa Wielkopolskiego.

Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Wyniki:
Natalia Poprawska – 1 miejsce
Julia Kocimska – 1 miejsce
Maria Pakulska – 1 miejsce
Łucja Pawlicka – 1 miejsce
Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce
Wiktoria Drożak – 2miejsce
Jan Antoniewicz – 4 miejsce

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk , firma IzoSerwis i Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztof Roman za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj

„Związek otwarty” na scenie kameralnej Stowarzysze...
Osiem razy stawali na podium

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 18 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.