Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Płyta boiska w Tuliszkowie już oświetlona

Tuliszków

Zadanie to wybrali do realizacji mieszkańcy Tuliszkowa w ramach Tuliszkowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023.

Celem inwestycji była budowa oświetlenia płyty boiska polegająca na odpowiednim doborze i rozmieszczeniu opraw oświetleniowych. Oświetlenie zwiększyło efektywność użytkowania stadionu i dało możliwość prowadzenia zajęć sportowo – rekreacyjnych i imprez okolicznościowych niezależnie od pory dnia.

W ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wykonawcą została firma Przedsiębiorstwo Usługowe STAN-REX Renata Chmura, z siedzibą w Sosnowcu.

Wartość inwestycji wynosi: 279 521,77 zł brutto , w tym 130 000 zł z Tuliszkowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023.

źródło: tuliszkow.pl

Nadbryg. Arkadiusz Przybyła zakończył służbę na st...
Gmina i Miasto Tuliszków usprawniła system gromadz...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gość w niedziela, 28 stycznia 2024 21:41

Boisko jest oświetlone, a przy cmentarzu w Tuliszkowie żarówki świecą bardzo słabo. Kiedyś było jaśniejsze oświetlenie, a teraz chyba oszczędności zostały wprowadzone.

Boisko jest oświetlone, a przy cmentarzu w Tuliszkowie żarówki świecą bardzo słabo. Kiedyś było jaśniejsze oświetlenie, a teraz chyba oszczędności zostały wprowadzone.
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.