Tuliszków: Pohar Olimpyjskich Nadeji

Pohar Olimpyjskich Nadeji

Udanie nowy rok startowy rozpoczęli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie, bowiem z bardzo dobrymi wynikami wrócili z Czech, gdzie w miejscowości Raskovice rozgrywany był Pohar Olimpyjskich Nadeji.

Turniej rozegrany 7 września zgromadził zawodników z Czech, Słowacji i Polski gdzie zawodnicy w kategoriach dzieci, młodzicy i juniorzy młodsi rywalizowali o miano najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych jak i wagowych. Tuliszkowska sekcja judoków wystawiła do walk sześcioro zawodników, a byli to; Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Maria Pakulska, Klaudia Tomaszewska i Norbert Tomaszewski.

Medalisci otrzymali medale i statuetki za zajęte miejsca. W klasyfikacji drużynowej Judo Tuliszków zajął 6 miejsce na 27 startujących klubów.

Wyniki:
Norbert Tomaszewski- 1 miejsce
Klaudia Tomaszewska - 1 miejsce
Wiktoria Drozak - 1 miejsce
Natalia Poprawska- 2 miejsce
Julia Kocimska - 2 miejsce
Maria Pakulska - 4 miejsce

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Burmistrz GiM w Tuliszkowie p. Krzysztof Roman i p. Tomasz Glanc, firma PosGlanc.

Trener sekcji
- Michał Gaj

„Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”. Za...
Kreatywne zabawy językowe w bibliotece

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 12 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.