Tuliszków: Puchar Polski Juniorów Młodszych w Piasecznie

Puchar Polski Juniorów Młodszych w Piasecznie

27 września zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wzięli udział w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Piasecznie. W Pucharze Polski wystartowała Natalia Poprawska i Julia Kocimska. Organizatorami imprezy był UKS Ikizama Piaseczno, Polski Związek Judo i GOSiR Piaseczno.

Po długiej przerwie w startach i ograniczonych przygotowaniach do sezonu był to pierwszy start zawodników, start Juli Kocimskiej w wyższej kategorii wiekowej i przygotowania do Mistrzostw Polski Młodzików można uznać za udany, ostatecznie Julia zdobyła brązowy medal, Natalia Poprawska niestety po błędzie technicznym musiała uznać wyższość przeciwniczki z Wrocławia i odpadła w eliminacjach. Start innych zawodników uniemożliwiła choroba. Przed zawodnikami kolejne przygotowania i starty w turniejach Okręgowego i Polskiego Związku Judo.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Burmistrz GiM w Tuliszkowie p. Krzysztof Roman, za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Zawody karate kyokushin z akcentem charytatywnym. ...
Wideo: Wybuch na Wyszyńskiego. Trzy osoby poszkodo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 04 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.