Tuliszków: Rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta zakończone

Tuliszków

Dobiegły końca rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej 2023 o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. Podczas rozgrywek bezkonkurencyjna okazała się drużyna reprezentująca firmę MODUS. Zawodnicy wygrali wszystkie siedem spotkań.

Po podsumowaniu rywalizacji na drugim miejscu uplasował się zespół z Sarbicka, a trzecie miejsce w ostatniej kolejce wywalczyła drużyna reprezentująca firmę transportową Waldemara Michalskiego wygrywając z zespołem OSP Słodków, który ostatecznie zajął miejsce czwarte.

W zmaganiach brały również udział drużyny: USŁUGI WYKOŃCZENIOWO -GLAZURNICZE PATRZYKĄT, EXPRESSBAU, RAKIETA SŁODKÓW oraz IZOSERWIS.

Po ostatnim gwizdku ligowych zmagań burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków Krzysztof Roman wręczył drużynom pamiątkowe puchary i medale, a także statuetki za osiągnięcia indywidualne.

I tak statuetka dla najlepszego bramkarza ligi trafiła do Szymona Pawłowskiego, który "zamurował" bramkę drużyny z Sarbicka, natomiast królem strzelców został napastnik z drużyny Transport Michalski- Adam Pacholski zdobywając w siedmiu meczach 13 goli.

Na podziękowania zasługują tegoroczni sędziowie- Piotra Żynda, Tomasza Żynda i Mateusza Zajdel oraz do sędzia stolikowy Eryka Gołzy, którzy w każdej kolejce zapewniali wysoką jakość sędziowania.

Organizatorzy dziękują kibicom za obecność na trybunach i gorący doping, a wszystkim drużynom gratulują udziału w rozgrywkach już teraz zapraszając na kolejny sezon.

źródło: Gmina i Miasto Tuliszków

Tuliszków: Czasy i ludzie w Wielopolu. Prace nad k...
Wernisaż talentów w I Liceum Ogólnokształcącym w T...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Mirek w poniedziałek, 20 marca 2023 07:59

WIEJSKI TURNIEJ niespełnionych gwiazd futbolu !

WIEJSKI TURNIEJ niespełnionych gwiazd futbolu !
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.