Tuliszków: Sport sposobem na niepogodę. Aktywna sobota dla każdego

Tuliszków

Niezwykle ważne jest, aby nie tylko zdrowo się odżywiać, ale również żyć aktywnie. Wiedzą o tym z całą pewnością mieszkańcy Tuliszkowa, którzy mieli okazję włączyć się w obchody Narodowego Dnia Sportu.

Narodowy Dzień Sportu to wyjątkowy dzień w roku, w którym zwracamy uwagę na tych, którzy kochają aktywny wypoczynek. Tego dnia można w wielu miastach nieodpłatnie korzystać ze specjalnie zorganizowanych treningów z różnych dyscyplin sportowych oraz wziąć udział w festynach i piknikach.

Po raz kolejny do akcji włączyła się również gmina Tuliszków, gdzie sportowy dzień zorganizowano 17 i 18 września. Kapryśna pogoda próbowała pokrzyżować szyki organizatorom i zaplanowane na sobotę atrakcje trzeba było przenieść z boiska do hali widowiskowo-sportowej.

Chętni mogli wziąć udział w Turnieju Piłki Nożnej Kategorii Skrzat i bawić się wspólnie podczas festynu dla dzieci i rodziców. Energetyczną zumbę poprowadziła Aleksandra Walaszek, a do wspólnych gier zaprosił klub UKS Judo Tuliszków.

Dla wszystkich przygotowano trening z Bartoszem Plucińskim, połączony z analizą składu ciała, a pokaz wal przygotował Wielkopolski Klub Sportów Walki. Sportową sobotę zwieńczył mecz Seniorzy TT vs ZKS ORŁY ZAGÓRÓW.

Na niedzielę, 18 września zaplanowano natomiast rozgrywki piłkarskie: 10.00 Mecz Trampkarz TT vs SKP Słupca, 11.40 Mecz Młodzik TT vs APR Oranje Turek, 16.00 Mecz MGKS TULISIA TULISZKÓW II SENIOR vs Sparta Russów.
Gm.Turek: Na rowerze i w plenerze, czyli Święto Py...
Nocny Turniej dla Konrada, czyli sportowa gra otwa...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - figao w poniedziałek, 19 września 2022 11:26

tradycyjna porażka organizatora - wszyscy w domu

tradycyjna porażka organizatora - wszyscy w domu :)
Gość
niedziela, 04 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.