Tuliszków: Sportowa sobota dla każdego

Dzień Sportu Tuliszków

W sobotę, 11 września w całym kraju obchodzony jest Narodowy Dzień Sportu. Z tej okazji w Tuliszkowie zaplanowano mnóstwo atrakcji, które szczególnie ucieszyły najmłodszych mieszkańców.

Narodowy Dzień Sportu to okazja, aby zwrócić uwagę na podejmowanie aktywności fizycznych. Akcja społeczna ma na celu popularyzujące sportu i zdrowie. W wielu miejscowościach zorganizowano bezpłatne treningi i pokazy dla mieszkańców, uzupełnione o festyny z atrakcjami dla najmłodszych. Tak właśnie było w Tuliszkowie, gdzie do wspólnej zabawy zaproszono gdzie i ich rodziców.

Podczas festynu na boisku sportowym Orlik można było skorzystać z treningu, który prowadził Bartosz Pluciński, a także włączyć się do gier i zabaw z UKS JUDO Tuliszków. Max Rybicki pokazał natomiast czym jest street trial. Uzupełnieniem sportowego dnia był Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków.

Równolegle na tuliszkowskim stadionie toczyły się mecze o Mistrzostwo Klasy Okręgowej Juniorów, w którym rywalizowały MGKS TULISIA TULISZKÓW i Warta Kramsk. Drużyna seniorów z Tuliszkowa zmierzyła się natomiast z zespołem Orzeł Grzegorzew.


Piłka, tenis i karate - aktywny Narodowy Dzień Spo...
Odmień swój ogród na jesień z Greenplant

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 21 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.