Sportowcy na obozie sportowym w Łazach

Judo

56 uczestników z 3 klubów KS Judo Turek ,GKS Kasztelania Brudzew oraz KS Gwardia Piłapod opieką 5 trenerów spędziło wyjątkowy czas w uroczym miejscu.

Natłok zajęć: judo, mma, akrobatyka, język angielski przeplatane wyjątkowym czasem zabawy i rekreacji: plażowanie, wesołe miasteczko, gry sportowe, Xbox Game, wzbogacone przez wyjątkowo atrakcyjne wycieczki fakultatywne (aquapark Koszalin, kino, paintball, off road quady, bagi, Kosmiczny Labirynt ) sprawił iż każdy z nas miał poczucie, że obóz kończy się za szybko, że dopiero zaczęliśmy, że każdy z nas chce więcej a musi już wracać.

Co jest dla opiekunów, trenerów było dowodem na pełen sukces organizacyjny. Ogromne uznanie dla najmłodszych i tych starszych którzy tak dzielnie przeszli przez swój pierwszy obóz (łącznie z oficjalnym chrztem obozowym).

Obóz Łazy 2022 na pewno nas wszystkich zmienił ( kadrę wychowawców , uczestników) nabyliśmy wspólnie ogromne doświadczenia ale przede wszystkich cudowne wspomnienia wspaniałej zabawy treningu , przygody.

Brawa dla grupy - Reprezentacja która była wręcz niemiłosiernie traktowana oczywiście pod względem obciążeń treningowych (trenowali od rana aż do nocy).

Szczere podziękowania dla kadry wychowawców:
Agata Kujawa zajęcia język angielski
Trener Akrobatyki Dominik Karbowski zajęcia akrobatyka
Zygmunt Ziembikiewicz judo
Dawid Ziembikiewicz MMA
Marek Kujawa judo za profesjonalizm i serce które włożyli w nasz obóz.

Gratulacje dla naszych nagrodzonych obozowiczów :
SUPEROBOZOWICZ 2022
1m.Bartosz Ozga
2m. Oliwier Łakomicki
3m.Filip Nowinowski

Oczywiście pamiętamy o sponsorach którzy wsparli nasze działania: GKS Kasztelania BrudzewMarcin Szymański, Lodolandia & Kołacz na Okrągło ,Monika Jancy-SochackaLeszek Sochacki apteki Vitafarm z serca dziękujemy
Pozostały wspaniałe wspomnienia , wyjątkowe doświadczenia oraz oczekiwanie na obóz JUDO -SNOWBOARD -NARTY - AKRO 2023.

 

Gm.Turek: Już w sobotę Nocny Turniej w Piłce Nożne...
Kawęczyn: Święto plonów z charytatywnym akcentem

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.