Tuliszków: Sportowcy na szkoleniu w Campie

Szkolenie w Campie

18 stycznia Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie uczestniczył w Campie szkoleniowym w Berlinie. Treningi organizowane przez Federacja judo Berlinie prowadzi cykliczne treningi w których biorą udział zawodnicy kategorii wiekowej U16 (młodzik), U18 (junior młodszy) i U21 (junior).

Na dwóch jednostkach treningowych skupiono się głównie na walkach szkoleniowych i połączeniu techniki rzutów z przejście do walki w ne-waza czyli technik w parterze. Uczestnicy szkolenia to zawodnicy kadr Federacji Judo Berlin dlatego poziom zawodników jak i walk był bardzo wysoki.
Do stolicy Niemiec udali się zawodnicy tuliszkowskiej sekcji judo w składzie; Julia Kocimska, Maria Pakulska, Wiktoria Drożak i Klaudia Tomaszewska wraz z trenerem Michałem Gajem.

Wyjazd wspierał p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis i p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Zapraszamy na Ogólnopolskie Zimowe Ptakoliczenie
Kawęczyn: Druhowie rywalizowali w piłkarskim turni...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 24 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.