Tuliszków: Sportowe emocje na początek świętowania

Tuliszków: Sportowe emocje na początek świętowania
Od piłkarskich emocji rozpoczęło się dwudniowe święto w gminie Tuliszków. Zanim na stadionie pojawili się artyści, najpierw do zmagań przystąpili młodzi sportowcy. 
 
 
Podczas gdy na stadionie trwały przygotowania do popołudniowych koncertów, na boisku piłkarskich już rozgrzewali się młodzi zawodnicy. W sobotę, 2 lipca to właśnie oni w sportowy sposób zainaugurowali tegoroczne Dni Tuliszkowa. Emocji nie brakowało, ale rywalizacja toczyła się w duchu fair play. 
 
Turnieju Piłki Nożnej, otwierający tegoroczne Dni Tuliszkowa wygrała drużyna APR ORANJE Turek. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze Polonu Kazimierz Biskupi, a trzecie przypadło gospodarzom, czyli zespołowi Tulisii Tuliszków. Burmistrz Krzysztof Roman podziękował piłkarzom  za sportową rywalizację i wręczył im medale, puchary oraz dyplomy.
Weekend porwał publiczność i zakończył Dni Tuliszk...
Radośniej razem - Dni Tuliszkowa powróciły po dwul...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 30 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.