Tuliszków: Super Liga Judo w miejscowości Sobótka

Turniej Judo

17 listopada w miejscowości Sobótka k/ Wrocławia odbyła się IV edycja Super Ligi Judo, był to finałowy turniej SLJ. Turniej zgromadził ok. 750 zawodników z Polski i Czech.

Na zakończenie turnieju odbyło się uroczyste podsumowanie czterech edycji imprezy I wręczone zostały dyplomy dla drużynom startujących. Ambasadorem Super Ligi Judo jest p. Rafał Kubacki, dwukrotny Mistrz Świata w Judo, współpracujący z tuliszkowska sekcją Judo.

W ostatnie edycji tuliszkowska sekcja Judo wystawiła siedemnastu zawodników do w 3 kategoriach wiekowych. Judocy z Tuliszkowa i tym razem nie zawiedli zdobywając komplet medali. Najlepsi podczas rywalizacji okazały się w kategorii młodziczek Natalia Poprawska a w kat. Wiekowej dzieci starszych Łucja Pawlicka i Wiktoria Drożak.

W klasyfikacji drużynowej klub zajął 17 miejsce na 48 drużyn startujących biorąc udział tylko w dwóch edycjach.

Wyniki:
1 miejsce:
Natalia Poprawska, Łucja Pawlicka, Wiktoria Drozak
2 miejsce:
Paula Markiewicz, Julia Kocimska, Michał Brzozka, Majka Poprawska, Julia Powaga, Klaudia Tomaszewska, Maria Pakulska
3 miejsce:
Julia Mikołajczak, Jan Antoniewicz, Aleksandra Drabina, Michalina Zientek, Patryk Brzeski, Anna Oblizajek, Natalia Zając

Wyjazd wspierał sponsor klubu p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Burmistrz Gminy I Miasta Tuliszkowa, p. Tomasz Glanc, firma PosGlanc I p. Józef Andrzejewski, firma Hurtownia Artykułów Przemysłowych za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Lilla Latus: Ateny i Peloponez, czyli podróż ślada...
W podziękowaniu za pomoc, wrażliwość i ciężką prac...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 11 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.