Tuliszków: Super Liga Judo w Jordanowie Śląskim

Super Liga Judo w Jordanowie Śląskim

Prawie ośmiuset judoków wzięło udział w pierwszej edycji Super Ligi Judo w Jordanowie Śląskim która odbyła się w ubiegłą niedziele. SLJ to cykl czterech imprez organizowanych w roku 2019 odbywających się za każdym razem w innej miejscowości. Impreza zorganizowana była dla kategorii wiekowej juniorów młodszych, młodzików i dzieci starszych I młodszych.

Swój udział w turnieju zaznaczyli także zawodnicy tuliszkowskiej sekcji judo która udała się do Jordanowa Śląskiego w składzie: Natalia Juszczak, Natalia Zając, Kinga Zając, Nadia Drożak, Mateusz Durski i Wojciech Wągiel.

Każdy z zawodników stoczył po 3-4 walki w poszczególnych kategoriach wiekowych. Dla biorących udział zawodników był to pierwsze starty które będą już cykliczne w zmaganiach Judo.

Wyniki:
Natalia Juszczak – 2 miejsce
Wojciech Wągiel – 2 miejsce
Natalia Zając – 3 miejsce
Kinga Zając – 3 miejsce
Nadia Drożak – 3 miejsce
Mateusz Durski – 3 miejsce

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Burmistrz GiM w Tuliskzowie, p. Krzysztof Roman, firma PosGlanc – Tomasz Glanc, Hurtownia Artykułów Przemysłowych – Józef Andrzejewski.

Trener sekcji
- Michał Gaj

„Kobiety gospodarne i wyjątkowe”, czyli Integracyj...
Władysławów: Ks. Sławomir Świerad Pettke proboszcz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 25 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.