Tuliszków: Światowy Dzień Judo

Światowy Dzień Judo

Dzień 28 października został przez Międzynarodową Federację Judo ogłoszony Światowym Dniem Judo. W tym roku hasłem przewodnim była Przyjaźń. Na całym świecie judocy obchodzili na różny sposób swoje święto, także sekcja Judo w Tuliszkowie uczciła ten wyjątkowy dzień.

Ogłoszony został konkurs plastyczny w grupie Funny Judo i w grupie młodszej. Przyznano dodatkowo tzw. ,,Nagrodę publiczności’’ Głosowanie odbyło się przez Internet, gdzie każdy mógł oddać głos na wybrany rysunek, rywalizacja była duża, gdyż wiele prac zdobyło po ponad 200 głosów ale najwięcej głosów przypadło Ani Oblizajek z ilością głosów 300!

Każdy z zawodników wykonał prace plastyczne, które zostały ocenione przez trenera sekcji. Podczas oceniania brano pod uwagę; techniki wykonania, rozmiar pracy, samodzielność. Podjąć decyzje było bardzo trudno, bo każdy z uczestników włożył dużo pracy w to, aby jego praca została najlepiej oceniona. Po długich naradach nagrodzone zostały najlepsze 3 prace, każdy kto wykonał pracę otrzymał dyplom uczestnictwa a najlepsi otrzymali książki, puzzle i małą słodkość. Na zajęciach nie zabrakło oczywiście gier, zabaw, gimnastyki jak i technik Judo. World Judo Day 2018 w Tuliszkowie został spędzony w miłej i przyjemnej atmosferze.

Wyniki:
Grupa najmłodsza
1. Adam i Paweł Ignasiak
2. Jakub Zientek
3. Jakub Kąciak
Grupa młodsza:
1. Mateusz Durski
2. Kacper Zając
3. Natalia Zając
Nagroda publiczności:
Anna Oblizajek

Trener sekcji
- Michał Gaj

Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Ogólnopolski Turniej Kyokushin Karate w Bydgoszczy
Koncert w Bibliotece!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.