Tuliszków: Szatnie w hali widowiskowo- sportowej zyskują nowy wygląd

Szatnia Tuliszków

“Szatnia na medal” to program, w którym jednostki samorządu terytorialnego z województwa wielkopolskiego mogą ubiegać się o wsparcie finansowe na realizację działań własnych w dziedzinie poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej.

Dofinansowanie jest przyznawane przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, a głównym celem tego programu jest poprawa warunków szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych.

Gmina i Miasto Tuliszków wzięła udział w projekcie “Szatnia na medal” i otrzymała dofinansowanie na remont szatni w hali widowiskowo- sportowej w Tuliszkowie. Umowę o dofinansowanie zadania podpisał Burmistrz Krzysztof Roman z Województwem Wielkopolskim w dniu 29 lipca 2022 r.

Kwota dofinansowania wynosi 90 000 zł.
Wartość zadania wynosi: 182 072, 28 zł.

W hali widowiskowo- sportowej prowadzone są prace remontowe. W trzech szatniach wymieniono instalację elektryczną, drzwi, płytki, pomalowano ściany. Szatnie wyposażone będą w szafki skrytkowo- ubraniowe, pufy i nowe ławki.

Zmodernizowane zostały łazienki. Wymieniono instalację sanitarną i elektryczną. Jedną z szatni dostosowano do obowiązujących przepisów prawnych i norm dotyczących osób z niepełnosprawnościami.

źródło: Gmina i Miasto Tuliszków


Integracyjna zabawa krwiodawców z klubu „Górnik‘’
Tuliszków: Będzie sprzęt informatyczny dla świetli...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.