Tuliszków: Trwa Nocny Turniej Piłki Nożnej. Zawodnicy grają dla Franka

Nocny Turniej Piłki Nożnej

Miłośnicy sportu wzięli udział w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszkowa. Na boisku nadal trwa walka o tytuł mistrza. Rywalizacja jest ważna, jednak podobnie jak w latach ubiegłych inicjatywie towarzyszy szczytny cel.

W piątek 1 marca o godz. 19.00 rozpoczął się VIII Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. W tym roku do rywalizacji stanęło 8 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy.

Swoimi zdolnościami piłkarskimi popisać mogli się KPP Turek, K-Flex, PosGlanc, Dachy Ciesielstwo, Turplan, Modus, Izo Serwis, UGiM Tuliszków.

Zawodnicy muszą się zmagać nie tylko ze swoimi rywalami, ale również ze zmęczeniem, które o tej godzinie z całą pewnością można odczuć.

Podczas turnieju można wesprzeć swoją "cegiełką" Stowarzyszenie Razem dla Dzieci, które organizuje akcję charytatywną. Zbiera bowiem pieniądze na leczenie i walkę z chorobą siedmioletniego Franciszka, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce.

Ostateczne wyniki turnieju podamy niebawem.
 
Przykona: Tereny pokopalniane zagospodarowane. Far...
Malanów: Sosna „Celestyna” powalczy o tytuł Drzewo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 11 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.