Tuliszków: Uczniowski Klub Sportowy Judo w Bytomiu

Judo

W dniach 6-7 listopada zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie spędzili weekend na zmaganiach sportowych w Bytomiu, 6 listopada odbył się Puchar Polski Juniorów Młodszych a 7 listopada odbył się się camp szkoleniowy z Aleksandr Michajlin, rosyjskim judoka, wicemistrzem olimpijskim, trzykrotnym mistrzem świata, sześciokrotnym mistrzem Europy.

W Pucharze Polski tuliszkowska sekcja judo wystawiła do zmagań dwóch zawodników, Julię Kocimską i Jana Antoniewicza, najlepszy start w turnieju zaliczył Jan Antoniewicz, który po dobrych walkach, zajął ostatecznie piąte miejsce, przegrywając o brązowy medal z zawodnikiem z Wrocławia ale wygrywając po drodze po dogrywce z czołowymi zawodnikami kategorii wagowych -90 kg. Julia Kocimska po błędzie w końcówce walki uległa zawodniczce z Bytomia przez co ukończyła zmagania na eliminacjach.

Na drugi dzień odbył się camp szkoleniowy w którym wzięli udział zawodnicy z Tuliszkowa, na campie skupiono się głównie na technice oraz walkach szkoleniowych.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Turkowska apteka z inteligentnym robotem do magazy...
Na czym polega system odwróconej osmozy?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.