Tuliszków: Uczniowski Klub Sportowy na zgrupowaniu w Żywcu

Uczniowski Klub Sportowy na zgrupowaniu w Żywcu

Troje zawodników Natalia Poprawska, Julia Kocimska i Jan Antoniewicz wraz z trenerem Michałem Gajem z Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wzięli udział w zgrupowaniu w Żywcu, gdzie przez trzy dni szkolili się pod okiem brązowego medalisty Olimpijskiego z Montrealu, Mariana Tałaja.

Zgrupowanie w Żywcu to obóz dla kadry wojewódzkiej województwa Śląskiego w którym biorą udział zawodnicy z kategorii wiekowych młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów. W zgrupowaniu uczestniczyły również ekipy z Ukrainy, Czech, Słowacji i Białorusi. Byłą to świetna okazja do trenowania techniki jak i sprawdzeniu się podczas walk technicznych, tym bardziej, że obóz prowadzony był przez medalistę Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Europy i Polski Mariana Tałaja. Warto wspomnieć, że trener Tałaj niedawno gościł na tuliszkowskiej ziemi prowadząc treningi u tuliszkowskich judoków.

Zgrupowanie było kolejnym przygotowaniem zawodników do kolejnych startów i zbliżających się startów w nowym sezonie.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis i Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztof Roman.

Trener sekcji
- Michał Gaj

 

Sprawca uszkodzeń zatrzymany przez świadków
Obóz Judo Łazy 2019 Avengers

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 23 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.