Tuliszków: V Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego w Bytomiu

V Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego w Bytomiu

10 i 11 listopada był kolejnym pracowitym weekendem dla sekcji Judo z Tuliszkowa, bowiem startowali V Memoriale im. Józefa Wiśniewskiego w Bytomiu, tym samym był to Puchar Polski Juniorów młodszych a w drugim dniu odbył się camp szkoleniowy. Organizatorami imprezy był GKS Czarni Bytom i Polski Związek Judo. Podczas turnieju jak i campie wzięło udział ok. 300 zawodników z Polski oraz Czech i Ukrainy.

Tuliszkowska sekcja Judo wystawiła do zmagań zawodników z kategorii wiekowej młodzików; Natalie Poprawska i Norberta Tomaszewskiego. Start w wyższej kategorii wiekowej był kolejnym sprawdzianem zawodników z Tuliszkowa.

Dobry start zaliczył Norbert Tomaszewski startujący w wadze +90, zdobywając brązowy medal. Natalia Poprawska swój start zakończyła w eliminacjach, niestety popełniony błąd w uchwycie sprawił iż przegrała walkę i odpadła z dalszych zmagań.

W drugim dniu, czyli 11 listopada zawodnicy uczestniczyli w Campie Szkoleniowym którzy prowadzili trenerzy Kadry Narodowej Juniorów Młodszych, oprócz Natalii i Norberta w campie uczestniczyli; Katarzyna Konieczka, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Julia Mikołajczak i Jan Antoniewicz. Jednodniowy camp zawodnicy spędzili na doskonaleniu technik w kumikata czyli technik uchwytów, technik w ne-waza czyli technik w parterze oraz walk zadaniowych.

Zawodnicy podczas campu uczcili stulecie Odzyskania Niepodległości poprzez odśpiewanie hymnu.
Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, prezes firmy IzoSerwis za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Zunifikowane Mistrzostwa Świata we Włoskiej Marina...
Tuliszków: Medale na Niepodległość

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 13 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.