Tuliszków: ,,Wakacje z Judo’’

Wakacje z Judo

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie po raz kolejny prowadził podczas dni wolnych od szkoły zajęcia sportowo – rekreacyjne ,,Wakacje z Judo’’. Zajęcia odbywały się w sierpniu a w lipcu klub organizował obozy letnie i wycieczki.

Program zajęć wakacyjnych był rozbudowany, przez każdy uczestnik mógł coś znaleźć dla siebie. Zajęcia sportowe odbywały się z podziałem na grupy, pierwsza 5-10 lat i druga dzieci powyżej 10 lat. W każdej grupie odbywały się zajęcia z gimnastyki podstawowej, akrobatyki sportowej jak i w grupie starszej treningu Judo. W sierpniu odbył się Trening z Mistrzem, a gościem który zawitał do Tuliszkowa był brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich p. Marian Tałaj, gość poprowadził zajęcia dla obydwóch grup i opowiedział o swojej karierze zawodniczej oraz poświeceniu jakie musiał włożyć aby osiągnąć swój sukces.

Ponadto pod koniec sierpnia 30 osobowa grupa udała się do parku trampolin GoJump we Wrocławiu gdzie przez dwie godziny każdy z uczestników zapewnił sobie wiele radości.

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych podczas wakacji był bezpłatne i wspierane był przez Burmistrz GiM w Tuliszkowie p. Krzysztofa Romana oraz sponsora klubu p. Jakuba Kowalczyka, firma IzoSerwis

Trener sekcji
- Michał Gaj

Bezpieczna droga do szkoły
Witaj szkoło, czyli rozpoczęcie roku szkolnego w S...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.