Tuliszków: Wakacje z Judo

Wakacje z Judo

,Wakacje z Judo’’, pod takim hasłem już kilka lat tuliszkowski klub Judo i Akrobatyki Sportowej organizuje dla dzieci, młodzieży i dorosłych zajęcia sportowe oraz wycieczki podczas dni wolnych od szkoły. Ten rok, zapewne był wyjątkowy, wyjątkowy z racji sytuacji w Polsce, mimo wielu wytycznych klub podjął się pracy, aby w sposób atrakcyjny i bezpieczny organizować uczestnikom spędzenie wolnego czasu.

Dzieci i młodzież z GiM w Tuliszkowie na początku wakacji udała się do Energylandii, gdzie 100- osobowa grupa spędziła atrakcyjnie czas w największym parku rozrywki w Polsce i bawiła się świetnie w strefach m.in.: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park, Smoczy Gród. Po Energylandii klub organizował obóz sportowo – rekreacyjny w Mielnie, w obozie uczestniczyło trzydzieści osób,. Każdego dnia odbywały się zajęcia sportowe z akrobatyki sportowej i judo z podziałem na grupy, oprócz treningów odbywały się także zajęcia na plaży, gdzie grano w piłkę siatkową, ringo czy kąpano się w morzu.

Kolejnymi atrakcjami były wycieczki do Wrocławia i Łodzi, we Wrocławiu czekał na uczestników park trampolin Go Jump, ścianki wspinaczkowe i strefa powietrzna czyli dmuchane zjeżdżalnie a w Łodzi park trampolin Saltos, laserowy paintball oraz Manufaktura.

Oprócz tych wycieczek przez całe wakacje prowadzono specjalistyczne zajęcia Akrobatyki Sportowej, gdzie pod okiem trenera gimnastyki sportowej doskonalono umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne, dodatkowo w sierpniu odbywały się zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci w wieku 5 – 10 lat oraz treningi Judo powyżej 10 roku życia. W trakcie wakacji klub organizował obóz dochodzeniowy dla zawodników klubu ale była także okazja do wspólnego treningu z dziećmi z prowadzącym obóz, Marianem Tałajem, medalistą Igrzysk Olimpijskich.

Wszystkie atrakcje były prowadzone dzięki wsparciu Burmistrza GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztofa Romana, sponsora klubu, p. Jakub Kowalczyka, firma IzoSerwis oraz Ministerstwu Sportu, za co serdecznie dziękujemy.

W tegorocznej edycji wakacji z Judo, wzięło udział ok. 240 osób. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w zajęciach jak i wycieczkach, cieszymy się, że tak wiele osób nam zaufało.

Prezes klubu
- Michał Gaj


Kawęczyn: Zmiana sołtysa w Wojciechowie
Wymazy do testów na koronawirusa pobierane są w tu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 04 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.