Tuliszków: ,,Wakacje z Judo’’

Wakacje z Judo

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie był organizatorem ,,Wakacji z Judo’’. Była to kolejna edycja zajęć sportowo- rekreacyjnych i wycieczek organizowana dla dzieci i młodzieży z Gminy i Miasta w Tuliszkowie podczas czasu wolnego od szkoły.

W lipcu odbywały się zajęcia sportowe, gimnastyczne i gry zespołowe na hali sportowej w Tuliszkowie, oprócz zajęć odbyły się także wycieczki dla dzieci, uczestnicy odwiedzili m.in.; Park Trampolin i Arene Laser Game oraz Eksperymentarium w Łodzi, Park Linowy ,, Leśny Raj’’ w Ślesinie i Energylandie, największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, wyjazd ten cieszył się największym powodzeniem.

W programie ,,Wakacje z Judo’’ znajdował się także obóz sportowo-rekreacyjny w Szklarskiej Porębie gdzie brali udział zawodnicy sekcji i dzieci z GiM w Tuliszkowie.

Od sierpnia zajęcia rozpoczęły się na sali na tatami, specjalistycznych materacach do Judo, gdzie każdy mógł poćwiczyć i poznać dyscyplinę Olimpijską jaką jest Judo, a okazja do tego była duża bowiem w połowie sierpnia odbył się trening z Mistrzem Judo, p. Anetą Szczepańską, srebrna medalistka Olimpijską z Atlanty. Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem, każdy z uczestnik poza zajęciami mógł zobaczyć medal Olimpijski i zadać pytania Mistrzowi. Zajęcia Judo podczas wakacji były bezpłatne dla uczestników dlatego każdy mógł przyjść i spróbować swoich sił i spędzić czas aktywnie w wakacje.

Wakacje z Judo po raz kolejny cieszyły się dużym zainteresowaniem bowiem uczestniczyło w nich około 150 dzieci, wiele atrakcji i niezapomnianych chwil, zawodnicy i dzieci z sekcji Judo Tuliszków oraz z Gminy i Miasta w Tuliszkowie mogły skorzystać z tych możliwości dzięki wsparciu sponsorom, którym jesteśmy bardzo wdzięczni.
Tuliszkowskich judoków wspiera: Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Grzegorz Ciesielski, Burmistrz UGiM w Tuliszkowie, Józef Andrzejewski, firma Hurtownia Artykułów Przemysłowych, Tomasz Glanc, firma PosGlanc.

-apraszam dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia Judo w nowym sezonie z podziałem na grupy wiekowe. Miło mi poinformować iż od września klub wzbogaci się o nową sekcje, od września powstanie grupa Brazyliskiego Jiu-Jitsu dla młodzieży i dorosłych. Treningi prowadzić będzie zawodnik i instruktor BJJ- mówił trener Michał Gaj.

Więcej zdjęć obozu i informacji o nowym naborze znajdą Państwo na stronie internetowej klubu www.judotuliszków.pl i na facebooku sekcji.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Piękne i zdrowe stopy!- teraz jest to możliwe
Komitety zarejestrowane – można zaczynać walkę o w...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 05 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.