Tuliszków: X Memoriał im. Jigoro Kano

Michał Gaj Turniej

W dniach 3-4 listopada w Poznaniu odbył się X Memoriał im. Jigoro Kano, impreza organizowana cyklicznie zebrała ponad 600 zawodników z Polski, Ukrainy, Czech, Niemiec i Szwecji. Impreza sportowa w Poznaniu była kolejnym sprawdzianem dla zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie.

W pierwszym dniu startowały kategorie wiekowe dzieci, a w drugim młodzicy i juniorzy młodsi. Do rywalizacji tuliszkowska sekcja judo wystawiła zawodników: Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Maria Pakulska,Łucja Pawlicka, Jakub Moksik, Michał Brzózka, Majka Poprawska, Klaudia Tomaszewska, Natalia Poprawska, Katarzyna Konieczka, Jan Antoniewicz, Paula Markiewicz, Norbert Tomaszewski. Najlepszy występ na turnieju zaliczyła Klaudia Tomaszewska startująca w U12 wygrywając 4 walki przed czasem, dobry występ Julii Kocimskiej sprawił że w pierwszym dniu startując w U14 zajęła trzecie miejsce a w drugim startując ze starszymi zawodniczkami w młodzikach zajęła pierwsze miejsce. Na uznanie zasługują także pozostali zawodnicy którzy bardzo dobrze zaprezentowali się podczas walk. Zawodnicy z miejsc medalowych otrzymali medal, dyplom i nagrodę rzeczową.
Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Wyniki:

Dzieci:
Klaudia Tomaszewska- 1 miejsce
Michał Brzozka - 2 miejsce
Julia Kocimska - 3 miejsce
Majka Poprawska - 3 miejsce
Łucja Pawlicka - 5 miejsce
Wiktoria Drozak - 7 miejsce
Maria Pakulska - 7 miejsce
Jakub Moksik - eliminacje

Mlodzicy;
Julia Kocimska - 1 miejsce
Natalia Poprawska - 3 miejsce
Paula Markiewicz - 5 miejsce
Norbert Tomaszewski - 7 miejsce
Kasia Konieczka - 7 miejsce
Jan Antoniewicz - eliminacje
Juniorzy młodsi;
Natalia Poprawska - 3 miejsce
Paula Markiewicz - 3 miejsce
Norbert Tomaszewski - 3 miejsce

Wyjazd wspierał sponsor klubu p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis i Burmistrz GiM w Tuliszkowie za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Kreatywne i pomysłowe prace, czyli konkurs „Pieśń ...
Biegi Niepodległości już w niedzielę! Nastąpią utr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 19 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.