Tuliszków: XXIV Turniej Judo z okazji Dni Leszna

XXIV Turniej Judo z okazji Dni Leszna

18 maja zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wystartowali w XXIV Turnieju Judo z okazji Dni Leszna. Impreza zorganizowana została przez UKS Dwunastkę Leszno, Okręgowy Związek Judo w Poznaniu i Miasto Leszno.

Turniej rozgrywany był dla kategorii wiekowych U10, U12, U14 i U16. Sekcje tuliszkowskich judoków reprezentowało dziesięciu zawodników: Natalia Poprawska, Katarzyna Konieczka, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Majka Poprawska, Łucja Pawlicka, Klaudia Tomaszewska, Jakub Moksik i Jan Antoniewicz. Zawodnicy wrócili do Tuliszkowa z dobrymi wynikami, bowiem każdy z zawodników zdobył miejsce na podium. Turniej zaliczany był do rankingu OZJ w Poznaniu. Zawodnicy za zajęte miejsca na podium otrzymali statuetki, medale i dyplomy.

Wyniki:
Natalia Poprawska – 1 miejsce
Julia Kocimska – 1 miejsce
Wiktoria Drożak – 1 miejsce
Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce
Maria Pakulska – 1 miejsce
Jakub Moksik – 2 miejsce
Łucja Pawlicka – 2 miejsce
Katarzyna Konieczka – 2 miejsce
Jan Antoniewicz – 2 miejsce
Majka Poprawska – 3 miejsce

Wyjazd wspierał p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Tomasz Glanc, firma PosGlanc i p. Józef Andrzejewski, Hurtownia Artykułów Przemysłowych.

Trener sekcji
- Michał Gaj

 

Dobra: Katecheta odsunięty od prowadzenia religii....
Paweł Janicki: Zajęcia z edukacji sexualnej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 20 styczeń 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.