Tuliszków: Zawodnicy Klubu Sportowego Judo na dwóch turniejach

Judo Tuliszków

W ubiegły weekend zawidnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie spedzili niezwykle pracowicie bowiem wzięli udział w dwóch turniejach Judo, pierwsza to Miedzynarodowe Mistrzostwa Małopolski oraz Cracow Judo Open w której wzięło udział około 800 zawodników z Polski i Europy.

Na Mistrzostwach Małopolski startowała Wiktoria Drożak w kategorii wiekowej juniorki młodszej i juniorki i Jan Antoniewicz w juniorach, oboje zawodnicy zakończyli turniej z sukcesem, Jan zajął pierwsze miejsce a Wiktoria w juniorach młodszych trzecie miejsce, w juniorach drugie miejsce.

Dzień później zawodnicy startowali w Krakowie na Cracow Judo Open w której wzięła udział trójka zawodników, Wiktoria Drożak , Jan Antoniewicz i Patryk Brzęcki. Jako pierwszy walczył Patryk Brxecki gdzie uległ zawodników z Łotwy odpadając z turnieju. Następnie do walk przystąpiła Wiktoria startujach w juniorach młodszych wygrała z zawodniczka z Niemiec i z Polski ulegając innej zawodniczkę z Niemiec zdobywając ostatecznie srebrny medal. Ostatni do rywalizacji przystąpił Jan który także zdobył srebrny pokonując po drodze zawodników z Wrocławia oraz Rybnika.

Dla zawodników były to starty kontrolne po letnich przygotowaniach na obozach klubowych oraz kadry wojewódzkiej.

Wyjazd wspierał p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis oraz p. Krzysztof Roman, Burmistrz UGiM w Tuliszkowie.
Trwa przetarg na specjalistyczne auto dla KP PSP w...
Seminarium Samoobrony w Strikerze Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.