Tuliszków: Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej w Poznaniu

Judo Tuliszków

Zawodnicy UKS Judo w Tuliszkowie w ubiegły weekend wzięli udział w zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Judo w Poznaniu podczas Winter Olimpic Camp w Poznaniu który prowadził Flãvio Canto, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Atenach.

W trzydniowym campie wzięli udział; Julia Kocimska, Jan Antoniewicz oraz trener sekcji Judo Michał Gaj. Podczas zgrupowania odbyło się sześć jednostek treningowych w których odbyły się treningu techniczne oraz walki szkoleniowe, dodatkowo dla trenerów odbyło się spotkanie z gwiazdą imprezy podczas której opowiadał o swojej pracy na rzecz dzieci w fawelach w Brazylii.

Był to kolejny etap przygotowań zawodników do przyszłorocznych startów. W najbliższym czasie klub planuje kolejne starty młodszych zawodników i campy szkoleniowe zawodników.
 
Zapraszamy na spotkanie z Henrykiem Kowalczykiem
Łukasz ratował ludzkie życie. Czas, by pomoc wróci...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.