Tur 1921 Turek remisuje z drużyną Znicz Władysławów

Tur 1921 Turek

W sparingu numer sześć drużyna z Turku remosiuje z seniorami Znicza Władysławów wynikiem 0:0.

-Myślę, że remis w tym spotkaniu jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem. My lepiej operowaliśmy piłką, kultura gry była po naszej stronie, jednak to Znicz miał więcej dogodnych sytuacji bramkowych. Tak naprawdę wynik mógł równie dobrze brzmieć 3:3, jednak znakomicie prezentowali się dziś bramkarze zarówno w naszej drużynie Kamil Ślusarek (m.in obroniony rzut karny) i Filip Jarek oraz Oskar Tygielski, który strzegł bramki Znicza. Były fragmenty naprawdę fajnej gry, ale przytrafiły się nam również koszmarne błędy. Jednak ogólnie jestem zadowolony z wszystkich zawodników, którzy dzisiaj stawili czoła seniorskiej drużynie. Na szczególne wyróżnienie w tym spotkaniu obok wcześniej wymienionych bramkarzy na pewno zasłużyli Tobiasz Adamczyk oraz Patryk Cieślak - powiedział po meczu trener Maliński.

Skład:
Ślusarek - Altman Adamczyk Czapnik Jacaszek Staszak Pietraszek Tomczyk Cieślak Testowany1 Tomaszak oraz Jarek - Zioła Kosakowski Kałużny Krotowski Oleksy Warzych Litwin Skopiński Testowany2.
Umów wizytę w urzędzie skarbowym
Sytuacja w powiecie opanowana? Tylko jeden przypad...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.