TUR 1921 Turek zagrał z drużynami Wicher Dobra i GKS Piast Grodziec

piłka nożna

Zwycięstwo w piątkowe popołudnie odniosła drużyna orlików E2 (rocznik 2011) z rówieśnikami z Dobrej. Nasi zawodnicy ponownie słabiej rozpoczęli spotkanie i do przerwy to gospodarze prowadzili 3:1. Po zmianie stron TUR był już zdecydowanie lepszym zespołem i odniósł zasłużone zwycięstwo.

Bramki dla Tura:
Dominik Frątczak
Filip Wapiński
Michał Ziemniak (as. Filip Wapiński)
Sebastian Pietrzak
Szymon Siupa
Jakub Goździkiewicz (as. Szymon Siupa)
Dominik Frątczak

TUR: Dominik Frątczak, Oskar Białas, Jakub Goździkiewicz, Sebastian Pietrzak, Filip Wapiński, Szymon Siupa, Kamil Bajkiert, Fabian Podgórski, Piotr Piechota, Szymon Kliszewicz, Michał Ziemniak

W lidze orlika E1 nasz zespół uległ drużynie z Grodźca trzema bramkami. Spotkanie obu drużyn było bardzo zacięte jednak to goście byli skuteczniejsi i wygrali spotkanie. TUR w tym jak i poprzednim meczu bardzo łatwo tracił bramki i jest to element, nad którym nasi zawodnicy muszą pracować.

Pierwszą bramkę dla Tura zdobył Witold Gatka po podaniu Krzysztofa Kozińskiego, który później sam wpisał się na listę strzelców. Na wyróżnienie na pewno zasłużył kapitan Szymon Kurzawa, który nie tylko świetnie bronił, ale również był groźny pod bramką rywala.

TUR: Franciszek Mikołajczyk, Szymon Kurzawa, Jakub Goździkiewicz, Filip Wapiński, Krzysztof Koziński, Julia Bartczak, Witold Gatka, Dominik Frątczak, Tobiasz Grzesik, Borys Bartoszek, Sebastian Pietrzak, Szymon Siupa, Nikodem Wawrzyniak, Stefan Janiszewski.

Zdjęcia: Tomasz Gatka

 

Okna ratusza ożyły. Niezwykła Noc Muzeów w Turku
Terenowa Gra Miejska z Hufcem ZHP Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.