Tur 1921 Turek zaprasza dzieci i młodzież do swoich grup młodzieżowych!

Tur 1921 Turek

Jako jedyny klub w mieście prowadzimy szkolenie od skrzata do seniora! Dzięki temu u nas każdy zawodnik ma określoną ścieżkę i ciągłość szkolenia na miejscu, bez potrzeby zmiany lokalizacji jeśli się dany rocznik skończy.

Dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Turku, który jest głównym sponsorem, a także Urzędu Gminy i Powiatu, nasi zawodnicy nie ponoszą dodatkowych opłat związanych ze sprzętem, oraz dojazdami na mecze. Klub wspiera, coraz więcej prywatnych sponsorów, którzy wierzą w dalszy rozwój klubu i wspierają go.

Treningi prowadzi młoda kadra trenerska z doświadczeniem jako zawodnicy. Klub planuje zwiększenie ilości grup tak, aby grupy były mniejsze, trening bardziej efektywny, a poziom dostosowany do umiejętności zawodników.

Trenuj w Turze, w najstarszym klubie w mieście, który ma swoją tradycje i bogatą historię, Ty też możesz być jej częścią!

Platforma Obywatelska w Turku o kryzysie Polski z ...
Władysławów: Szkolny trud doceniony i nagrodzony. ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.