Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Turkowianie kibicują rodakom! Mecz Polska – Słowacja na telebimie!

Mecz Polska - Słowacja

Wielkie emocje towarzyszą miłośnikom piłki nożnej dzisiejszego popołudnia. To za sprawą pierwszego meczu Euro w którym Polacy zmagali się z zawodnikami Słowacji. Kciuki trzymają turkowianie, którzy kibicują biało-czerwonym.

Mieszkańcy Turku i okolic zebrali się pod strażnicą Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, gdzie mecz Polska – Słowacja wyświetlony został na dużym telebimie. Na wydarzenie zorganizowane przez Kacpra Drzewieckiego przybywa coraz więcej osób.

Do przerwy Polska przegrywała wynikiem 0:1 ze Słowacją. Wojciech Szczęsny przypadkowo strzelił samobójczego gola w 18 minucie meczu. W drugiej połowie zremisował Karol Linetty. Od 63 minuty Polacy grali w 10, co spowodowane było czerwoną kartką Grzegorza Krychowiaka. Chwilę później Słowacy strzelają kolejnego gola. Ostatecznie Polacy przegrali z rywalami wynikiem 2:1.

Mimo wszystko trzymamy kciuki za reprezentację Polski podczas dalszych rozgrywak!