Turkowianie kibicują rodakom! Mecz Polska – Słowacja na telebimie!

Mecz Polska - Słowacja

Wielkie emocje towarzyszą miłośnikom piłki nożnej dzisiejszego popołudnia. To za sprawą pierwszego meczu Euro w którym Polacy zmagali się z zawodnikami Słowacji. Kciuki trzymają turkowianie, którzy kibicują biało-czerwonym.

Mieszkańcy Turku i okolic zebrali się pod strażnicą Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, gdzie mecz Polska – Słowacja wyświetlony został na dużym telebimie. Na wydarzenie zorganizowane przez Kacpra Drzewieckiego przybywa coraz więcej osób.

Do przerwy Polska przegrywała wynikiem 0:1 ze Słowacją. Wojciech Szczęsny przypadkowo strzelił samobójczego gola w 18 minucie meczu. W drugiej połowie zremisował Karol Linetty. Od 63 minuty Polacy grali w 10, co spowodowane było czerwoną kartką Grzegorza Krychowiaka. Chwilę później Słowacy strzelają kolejnego gola. Ostatecznie Polacy przegrali z rywalami wynikiem 2:1.

Mimo wszystko trzymamy kciuki za reprezentację Polski podczas dalszych rozgrywak!
Zastosowanie ziół we fryzjerstwie i kosmetologii
Tuliszków: Rajd rowerowy "Kilka sołectw- jedna gmi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.