Turniej Dzikich Drużyn i tenisa ziemnego, czyli Dni Turku i Gminy Turek na sportowo

Dni Turku i Gminy Turek na sportowo

Oprócz niespodzianek zorganizowanych dla najmłodszych oraz koncertów, które odbędą się z okazji Dni Turku i Gminy Turek mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w turniejach sportowych. O zwycięstwo walczyli miłośnicy piłki nożnej i tenisa ziemnego.

O godzinie 11.00 rozpoczęły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Tenisie Ziemnym Kobiet z okazji Dni Turku. Na korcie o tytuł najlepszej zmierzyły się ze sobą Pani urodzone w roku 2005 i starsze. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Pozostali zawodnicy wzięli udział w losowaniu nagród na zakończenie turnieju.

Organizatorami turnieju byli Ognisko TKKF „Tęcza” w Turku, natomiast współorganizatorami Urząd Miasta Turek, OSiR Turek oraz Starostwo Powiatowe.

Do Turnieju Dzikich Drużyn przystąpiły cztery zespoły, które zawzięcie walczyły o wygraną. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Głównym organizatorem turnieju był MGKS „Tur 1921” Turek.
Oddali krew podczas Dni Turku i Gminy Turek
Dni Turku i Gminy Turek rozpoczął rajd rowerowy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 13 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.