Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku

KPP Turek

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Turku wygrali Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku. W zmaganiach uczestniczyło 6 drużyn reprezentujących wszystkie wydziały i komisariaty z Komendy Powiatowej Policji w Turku.

W piątek 18 listopada br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku spotkali się w hali sportowej w Tuliszkowie, aby rywalizować o tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn wystawionych przez Wydział Kryminalny, Wydział Prewencji, Wydział Ruchu Drogowego, Ogniwo Patrolowo – Interwencyjnego, Komisariat Policji w Tuliszkowie i Komisariat Policji w Dobrej. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.

Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku trafił do policjantów z Wydziału Kryminalnego. Miejsce drugie zajęli policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie, a trzecie miejsce przypadło funkcjonariuszom z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego.

Zwycięski puchar wręczył Komendant Powiatowy Policji w Turku insp. Michał Grzelak, który gratulował wszystkim uczestnikom świetnej kondycji, doskonałej gry i zaangażowania.

Turniejowi towarzyszyła wspaniała atmosfera wśród zawodników i zdrowa sportowa rywalizacja, zgodna z zasadami fair play. Dla środowiska policyjnego to bardzo istotne wydarzenie, którego zadaniem jest propagowanie zdrowego trybu życia i rozwijanie aktywności sportowej.

źródło: KPP Turek

Władysławów: Wspólne chwile dla seniorów z Chylina
Dotacja na modernizację oczyszczalni

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.