"Turniej o Puchar Żeliwa"

Turniej o Puchar Żeliwa

Dnia 06.09.2018r. w miejscowości Końskie odbył Międzynarodowy Turniej "Turniej o Puchar Żeliwa" Karate Kyokushin, w którym wzięło udział około 430 zawodników.

Zawody rozegrano w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży związku. Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku reprezentował senpai Artur Kaczmarek 2 kyu , który w swojej kategorii wagowej w walkach kontaktowych zajął trzecie miejsce na podium. Arturowi towarzyszył tata Norbert Kaczmarek, który również trenuje kyokushin karate. Podziękowania dla PGKiM Turek, Lanko Dobra, UM w Turku za wsparcie Klubu. Jednocześnie informujemy, że prowadzimy w październiku nowy nabór do sekcji klubu: judo, karate, kickboxing z podziałem na grupy wiekowe. Nadzór szkoleniowy nad klubem sprawuje Polski Związek Sportowy i Okręgowy Związek Karate w Poznaniu.
Wideo: „eROBOCZE SHOW” zawitało do Turku
Tuliszków: Pary na medal, czyli małżeńskie jubileu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.