Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Turniej „Samuraja” zawodników z sekcji Kawęczyn

Turniej Samuraja

W dniu 30 Grudnia 2020 zawodnicy z sekcji Kawęczyn odbyli ostatni spotkanie w tym roku. Keiko Osame odbył się w sali Karate Klubu Sportów i Sztuk Walk. Podczas Keiko Osame został rozegrany turniej "Samuraja" z podziałem na kategorie wiekowe dziewcząt i chłopców.

Najlepszym wręczono dyplomy i medale. Na koniec Shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan i Waldemar Mila 1 dan wręczyli certyfikaty osobom które zdawały na wyższe stopnie podczas listopadowego egzaminu. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do celu.

Wyniki turnieju.
1. Miejsca w swoich kategoriach zajęli: Tatiana Koralewska, Marysia Antczak, Alicja Mila, Natalia Mila, Antoni Kuras, Patryk Sulej, Krystian Rybicki.
2.Miejsca: Małgorzata Słodzińska, Zuzanna Rynkiewicz, Roksana Koralewska, Natalia Kuras, Cezary Antczak, Maciej Słodziński, Ksawery Knop.
3. Miejsca: Michalina Rynkiewicz, Dorota Antczak, Martyna Kraska, Klaudia Czyżak, Aleksander Czyżak, Szymon Pawlak.

Podziękowania dlai Wójta Kawęczyna Pana Jana Nowaka za wspieranie sekcji w 2020 roku i innych darczyńców.
Kolejny nowy sprzęt do zdalnego nauczania dla I LO...
Wideo: Noworoczne życzenia od Klubu Biegacza Marat...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.