Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Udane starty zawodników z powiatu tureckiego

Zawodnicy z powiatu tureckiego
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z powiatu tureckiego podczas Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Żerkowie. Franciszek Grzymski powrócił z brązowym medalem za udział w biegu na 1000 metrów.

W każdym biegu uczestniczyło około 80 zawodników z całej Polski.  Bardzo dobry wynik osiągnęła również Antonina Dera, która w biegu na 1000 m w kat. U 14 przybiegła na metę na 22 miejscu. Damian Nijakowski w bardzo silnie obsadzonym biegu kategorii U16 ukończył bieg 2000 m na bardzo dobrym, siódmym miejscu, natomiast Stanisław Grzymski w biegu na 3000 metrów był 33. Swój sukces odnieśli zawodnicy UKS Sprinter Słodków - Bartosz Rzempołuch zajął drugie miejsce w kat. U14,  Zuzanna Kaźmierczak ukończyła bieg na jedenastym miejscu, a Amelia Wielgocka miejsce na miejscu osiemnastym.

Młodzi zawodnicy trenują na co dzień pod okiem Roberta Rosiaka (UKS Sprinter Słodków), oraz Floriana Berlińskiego i Bartłomieja Wiśniewskiego (USK Skoczek Władysławów). Gratulujemy i życzymy sukcesów w zbliżających się Mistrzostwach Województwa i Międzywojewódzkich w Biegach Przełajowych.