Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

UKS „Piątka” Turek w czołówce młodzików

UKS Piątka

Reprezentanci UKS „Piątka” Turek w dniach 21-23 luty 2020 roku wystąpili w Finałach Klubowych Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej MŁODZIKÓW rozgrywanych w Pile, gdzie wywalczyli 5 lokatę.

Sześciomiesięczny okres gier eliminacyjnych i ćwierćfinałowych oraz półfinałowych zaowocował awansem naszych reprezentantów do turnieju finałowego, w którym zajęli 5 miejsce w Wielkopolsce. Dobry wynik młodzików pozostawił jednak odrobinę sportowego niedosytu spowodowanego, iż plany awansu do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, pokrzyżowały urazy i kontuzje zawodników. Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom i wierzymy, iż wytężona oraz systematyczna praca na zajęciach treningowych przyniesie w przyszłości zamierzone efekty.

UKS "Piątka" Turek w mistrzostwach wystąpił w następującym składzie:
Rozegranie- Hubert Kaczkowski ,
Przyjęcie – Mikołaj Jóźwiak - kapitan zespołu, Dawid Jasiakiewicz
Atak – Oskar Witakowski
Środek – Stefan Ochocki, Bartosz Majda, Libero – Maciej Wojciechowski
Skład uzupełniali : Oliwier Witkowski, Marcin Buda, Bartosz Ciuśniak, Wiktor Walczykowski, Nikodem Chrostek, Aleksander Chrupek.
Trenerzy : Adam Ciuśniak, Krzysztof Ochocki

Udział oraz start drużyny UKS „Piątka” Turek w Mistrzostwach Wielkopolski został zrealizowany przy wsparciu środków finansowych Starostwa Powiatowego w Turku.

„Zdrada nr 447”- czyli Stanisław Michalkiewicz zaw...