UKS „Piątka” zmierzyła się z LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza

Mecz UKS

Finał Mistrzostw Wielkopolski w Siatkówce 3 Ligi Mężczyzn odbył się w sobotę, 9 marca. Na boisku stanęli doświadczeni sportowcy, którzy na swoich kontach mają już wiele sukcesów.

Mecz pomiędzy drużynami UKS „Piątka” i LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza rozpoczął się o godzinie 18.00 w Hali Widowiskowo- Sportowej w Turku.

Pierwszy set wygrali goście oddając tylko 18 punktów. Drugi set dzięki dobrej, technicznej zagrywce należał do drużyny z Turku. Ekipa LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza zdobyła w drugim secie tylko 21 punktów. Niestety 3 i 4 set goście wygrali z wyraźną przewagą kolejno do 17 i do 18.

Sponsorami pierwszego finałowego meczu o Mistrzostwo 3 Ligi byli Ochocki Okna-Drzwi, Evermed, Ubezpieczenia Buchelt, Powiat Turecki oraz Miasto Turek.
 
Brudzew: Mazdą uderzył w barierę na A2
Uwaga! Badanie tomograficzne w ramach NFZ dostępne...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 11 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.