Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„W ping-ponga grali!!!” XXI Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym

tenis stołowy

XXI Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym to wydarzenie sportowe, które po raz drugi odbyło się w Hali Sportowej OSiR w Malanowie, będąc wydarzeniem sportowym w skali całego Powiatu.

Starostwo Powiatowe na czele ze Starostą Dariuszem Kałużnym oraz Wójtem Gminy Malanów Ireneuszem Augustyniakiem, zawsze aktywnie wspierają sport i rywalizację z duchu Fair-Play. Dlatego, też cieszy osobiste zaangażowanie włodarza Powiatu oraz Gminy w organizacji zmagań, na których prezentowano wysoki poziom umiejętności, a atmosfera sprzyjała integracji uczestników. Zawodnicy zmierzyli się ze sobą w kategoriach szkół podstawowych z podziałem na poszczególne roczniki, szkół ponadpodstawowych oraz dorośli. Przez dwa dni blisko 150 zawodników rywalizowało w różnych kategoriach.

Nagrody w postaci – pucharów, medali oraz sprzętu sportowego uczestnikom mistrzostw wręczyli:
Dariusz Kałużny Starosta Turecki, Ireneusz Augustyniak Wójt Gminy Malanów, Karol Płóciennik Przewodniczący Rady Gminy Malanów oraz Błażej Maleta Naczelnik Wydziału Edukacji.

Wielki BRAWA oraz SŁOWA UZNANIA NALEŻĄ się PANU STANISŁAWOWI KUCIŃSKIEMU – ten 92 letni mężczyzna rywalizował w turnieju z młodszymi kolegami „jak równy z równym” !!!
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Malanów: Mieszkańcy wybiorą wójta w drugiej turze
Znamy nowy skład Rady Miejskiej w Turku! Przedstaw...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.