Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wakacje z karate. Zapraszamy!

Wakacje z karate

W okresie wakacji jest czas na aktywne spędzanie wolnego czasu i z taką inicjatywa jak co roku wyszedł Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcja Kickbioxingu, Kyokushin Karate i Judo.

Zajęcia są bezpłatne i adresowane dla najmłodszych mieszkańców bez żadnej selekcji negatywnej. Treningi odbywają się w okresie wakacji w każdy wtorek i czwartek godzina 17.30 do 18.30 w Sali Sportów Walki przy ulicy Powstańców Wielkopolskich – OS. Wyzwolenia czerwone drzwi.

Zajęcia maja charakter sportowo- rekreacyjnych z elementami sportów walki, obowiązuje strój sportowy , trenujemy na macie. Ponadto planujemy wręczenie koszulek klubowych dla najaktywniejszych i organizację rejsu statkiem. Dla rodziców mamy ofertę bezpłatne zajęcia YOGI , które odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19.30 do 21.00, ćwiczenia prowadzi profesjonalna certyfikowana instruktorka.

Szczegółowe informacje udziela sekretariat klubu w godzinach 10.00 do 17.00 tel. 693714490.
Dobra: Tragiczny wybuch. Mężczyzna przygnieciony ...
Malanów: Umowa na dowóz uczniów do szkół i przedsz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.