Wakacyjna Akademia Karate i Judo zakończona

Wakacyjna Akademia Karate i Judo zakończona

Zakończono Wakacyjną Akademię Karate i Judo w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku, która trwała od 24 czerwca. Zajęcia odbywały się dwa razy tygodniowo w sali wyposażonej w specjalistyczny sprzęt do karate kyokushin, judo i kickboxingu, która mieści się przy ulicy Powstańców Wielkopolskich.

Każdorazowo w zajęciach uczestniczyło od 21 do 33 młodych mieszkańców Turku, treningi prowadzili najlepsi trenerzy sportów walki i nie tylko w osobach Robert Łajdecki, Tomasz Stankiewicz, Seweryn Wilczyński, Dariusz Szymczak, Dariusz Jasiakiewicz, Daniel Pakuła. Każde zajęcia były super przeżyciem i dostarczały wielu nie zapomnianych wrażeń. Oprócz nauki samoobrony było również wiele ciekawych najnowszych zabaw opracowanych w instytucie wychowania sportowego z którym współpracuj Klub w Turku. Na zakończenie wszyscy przybyli uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki z logo Turku i Klubu i nagrody, które ufundował Burmistrz Turku Romuald Antosik. Podziękowania również do stałych sponsorów Klubu w tym Radnego Miejskiego Pawła Kwiatkowskiego.

Zapraszamy do nowych grup w Klubie zapisy już od 9 września, informację można uzyskać w sekretariacie klubu pod numerem 693714490. Klub Posiada Licencję Polskiego Związku Karate i Kickboxingu. Dla najlepszych oferujemy wyjazd szkoleniowy do Japonii.
Gm.Turek: Rodzinna zabawa na festynie w Kowalach K...
Nabór do Klubu Sportów i Sztuk Walki

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 09 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.