Wakacyjna Akademia Karate Kyokushin, Judo i Kickboxingu dla dzieci i młodzieży

Obraz6

Od początku wakacji Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku organizacje Wakacyjną Akademie Karate Kyokushin i Judo dla dzieci ,a dla młodzieży Kickboxingu. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się dwa razy tygodniowo w Sali Sportów Walki przy ulicy Powstańców Wielkopolskich.

Sala wyposażona jest w mate do judo, worki do boksu oraz ring do kickboxingu. Każdy trening to też przygotowana niespodzianka dla dzieci i młodzieży z dotacji Burmistrza Turku. Podczas zajęć dzieci nie tylko uczą się sportów walki ale również dyscypliny poprzez zabawę i dostarczanie pozytywnych wzorców spędzania wolnego czasu. Czasami jest wesoło i śmiesznie ale i bywa , że groźnie gdy uczą się samoobrony przed złymi obcymi napastnikami. Zajęcia prowadzą doświadczenie instruktorzy i trenerzy z zakresu karate Robert Łajdecki, Tomasz Stankiewicz, Dariusz Szymczak, Tomasz Sobczak, Weronika Mikosik i kickboxingu Seweryn Wilczyński oraz judo Dariusz Jasiakiewicz. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00 do końca wakacji bezpłatnie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z klubem na numer telefonu 693714490.
Tuliszków: Zastępcy nie ma, ale będzie sekretarz
Władysławów: Projekt International Education for K...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 20 listopad 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.