Wideo: Druhny z OSP Kalinowa o zwycięstwie w Wojewódzkich Zawodach Sportowo- Pożarniczych w Wągrowcu

OSP Kalinowa

-Ćwiczyłyśmy bardzo intensywnie, starałyśmy dać z siebie jak najwięcej i pokonać swoje czasy- mówią druhny z OSP Kalinowa, które odniosły wielki sukces w Wojewódzkich Zawodach Sportowo- Pożarniczych w Wągrowcu.

Dzięki sile, szybkości oraz odpowiedniej technice udało się pokonać rywalki, a zaszczytne pierwsze miejsce cieszy, jak nigdy dotąd. O sukcesie druhen z OSP Kalinowa oraz druhów z OSP Janiszew pisaliśmy tutaj:
https://iturek.net/fakty/sport/osp-kalinowa-i-janiszew-zwyciezcami-wojewodzkich-zawodow-sportowo-pozarniczych-w-wagrowcu

Drużyna podczas zawodów walczyła w składzie: Patrycja Andrzejewska –dowódca, Anna Obielak -przodownik roty I, Agata Krych- pomocnik przodownika roty I, Marta Sadkowska- przodownik roty II, Aneta Krzemień- pomocnik przodownika roty II, Anna Jadrych- rozdzielaczowi, Wiktoria Maciaszek łącznik, Weronika Dunal –mechanik, Jakub Krzemień- obsługujący motopompę w Gr. C, dh Jacek Andrzejewski – naczelnik OSP Kalinowa i opiekun drużyny.

Należy nadmienić, że dziewczyny reprezentować będą wojewoództwo wielkopolskie na zawodach rangi krajowej, które odbędą się w 2019 roku.

Nam udało się porozmawiać z druhnami, które jak same mówią będą jeszcze więcej pracować, by pobić dotychczas osiągnięte czasy.


M.JAC

Weź udział w konkursie „Bądź architektem swojej ka...
Przykona: Straciła panowanie nad kierownicą i zjec...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 29 marzec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.