Wielkie rodzinne emocje w hali sportowej

Turniej Trójek Siatkarskich

W dniu 25 września w hali sportowej OSiR odbył się „ Rodzinny turniej trójek siatkarskich”
Do turnieju przystąpiło 14 zespołów o dość egzotycznych nazwach: Ziele, Kuśmiry, Kaczorki, Badumi, Emkada, Witki trzy, Rodzinka.pl, Muszki Team, Ich Troje, Sery Pleśniowe Turek, Szpila Team, Cykacze, Ciuśniaki i Czitosy.

Po rozegraniu rundy eliminacyjnej pozostało w turnieju 6 drużyn, które w dwóch grupach rozpoczęły zmagania o zajęcie pierwszych miejsc dających możliwość finałowej walki o puchar.

Z pozoru rekreacyjny turniej zmienił się w zaciętą rywalizację, często wyłaniającą wygranych dopiero w Tie-breaku. Wielkie emocje, które towarzyszyły walce o punkty i duże umiejętności zawodników stworzyły świetne widowisko sportowe rozgrywane w rodzinnej atmosferze.

W meczu o trzecie miejsce Ziele( Agnieszka Zielińska, Waldemar Zieliński i Miłosz Zieliński) pokonały 2-0 Kaczorki ( Sławomir Kaczkowski, Daria Kaczkowska i Hubert Kaczkowski, Małgorzata Kaczkowska). Natomiast puchar Turkowskiej Akademii Sportu zdobyły Sery Pleśniowe Turek ( Martyna Forma, Robert Borowczyk i Piotr Trocha) pokonując w finale 2 – 1 Badumi ( Robert Buchelt, Michał Buchelt i Arkadiusz Kurzawa ).

Turniej odbył się dzięki współfinansowaniu projektu Turkowska Akademia Sportu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Również dzięki MSiT wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki w postaci sportowych gadżetów.

 

TS:"Dobre ręce" manipulatora, czyli obnażamy Antos...
Seniorzy wracają do Biblioteki

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - mieszkaniec powiatu w piątek, 28 wrzesień 2018 19:14

a będzie jakiś opis meczu Tulisia- Tur .. kszy kszy kszy kszy....

a będzie jakiś opis meczu Tulisia- Tur .. :p:D kszy kszy kszy kszy....;)
Gość
sobota, 14 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.