Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Aktywny maj, czyli rajd pieszo-rowerowy urokliwymi trasami gminy

Beznazwa

65 osób zdecydowało się przystąpić do Gminnego Rajdu Pieszo-Rowerowego ścieżkami gminy Władysławów. Finał miał miejsce kilka dni temu w Beznazwie.

Ci, którzy mimo chłodnego początku maja zdecydował się długi weekend spędzić aktywnie mogli włączyć się do organizowanego już po raz kolejny rajdu. Uczestnicy wydarzenia spacerując, jeżdżąc na rowerze, biegając dokumentowali swoją aktywność poprzez robienie zdjęcia. Fotografie wysyłali na wskazany adres mailowy, czym potwierdzali swój udział w rajdzie.

Gospodarzem finału było sołectwo Beznazwa. Tam w świetlicy wiejskiej rozlosowano ponad 20 nagród, wśród których znalazły się piłki, plecaki, a nawet rowery. Na każdego uczestnika czekał też poczęstunek przygotowany przez Panie z KGW Beznazwa.

Organizatorami rajdu byli: KGW Beznazwa, Klub Baszta Wyszyna oraz Gmina Władysławów.

Władysławów: Sportowe zmagania i adrenalina, czyli...
Obwieszczenie Starosty Tureckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.