Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Biegiem za Mikołajem, czyli świąteczne przygotowania na sportowo

Chylin

Kilkudziesięciu biegaczy i amatorów nordic walking stanęło na starcie zorganizowanego w Chylinie „Biegu Mikołajkowego”. Na zawodników czekały sportowe emocje oraz dodatkowe atrakcje.

Udział w imprezie mogli wziąć tylko biegacze, ale też amatorzy nordic walking, dla których przygotowano osobną kategorię. Celem wydarzenia była popularyzacja sportu jako formy spędzania wolnego czasu i promocja zdrowego stylu życia. W biegu głównym rywalizacja toczył się na dystansie 6,5 km, a marsz z kijkami to trasa liczącą pięć kilometrów. Nie zapomniano również o najmłodszych, którzy również mogli spróbować swoich sił na specjalnej trasie.

Obowiązkowym nakryciem każdego uczestnika była mikołajowa czapka. Na najlepszych w swoich kategoriach czekały nagrody oraz puchary, a dla wszystkich przygotowano specjalne medale. Nie zabrakło też ciepłego poczęstunku i oczywiście - gorącej atmosfery.

Gm. Turek: Mikołajki w Szadowie pełne atrakcji dla...
Drużyna UKS Sokół Goszczanów zwycięzcami Mikołajko...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.